فروشگاه اینترنتی پی تی کو با پشتوانۀ گروهی از کارشناسان و متخصصان تأسیس شد، اهداف عالی این سایت در جهت کارآفرینی در راستای آموزش، گسترش خدمات عالی و بخش انحصاری اقلام و تجهیزات پزشکی و زیبائی می باشد.

فروشگاه اینترنتی پی تی کو با بکار گرفتن نیروهای متخصص و آموزش تخصصی در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبائی گامی مؤثر در ارتقاء سطح کیفی و کاربردی این محصولات برداشته است. بدین منظور این افتخار داریم با کمپانی های بین المللی در نقاط مختلف جهان در زمینه واردات تجهیزات پزشکی و زیبائی با برندهای معتبر و دارای بالاترین کیفیت و استانداردهای بین المللی همکاری نماید.

سرلوحه کار ما مشتری مداری و ارائه آموزش و خدماتی نوین برای بهره برداری بیشتر و بالابردن سطح کیفی خدمات پزشکی و بیمارستانی در کشور عزیزمان ایران است.

به یاری پروردگار بر آن شدیم تا با راه اندازی اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی محصولات زیبائی بهترین امکانات و شرایط را برای پزشکان و همکاران خود بوجود آوریم تا با ورود به سایت پی تی کو در اسرع وقت مایحتاج خود را با خیالی آسوده و قیمتی مناسب در اختیار داشته باشند.

امید آن داریم تا در آینده ای نه چندان دور نام پی تی کو یادآور خاطره ای خوش در ذهن تمامی مشتریان ما باشد.

لازم بذکر است که فروشگاه پی تی کو تنها نسبت به فروش محصولاتی اقدام می نماید که دارای مجوز از وزارت بهداشت می باشند.

این فروشگاه صرفاً و صرفاً نسبت به فروش اقلام مجوز دار به پزشکان فعالیت دارد و به هیچ عنوان پاسخگوی مصرف کنندگان و بیماران نخواهد بود.

 

با تشکر و سپاس

مدیریت فروشگاه اینترنتی پی تی کو

مهندس احمد شریفیان

 

 آدرس فروشگاه مرکزی: مرزداران ـ خیابان ایثار ـ خیابان مالک ـ پلاک ۲ ـ طبقه ۴

تلفن های تماس: ۰۲۱۴۴۲۸۸۴۷۰ ـ ۰۹۱۹۵۸۰۱۶۹۱